Ofertă acceptată Cumpărare directă

Săpun lichid cu pompiță Dove

Număr anunț
DA20911953
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA GRIGORE HAGIU (CUI 13629887)
Furnizor / câștigător
OCTAMAR SRL (CUI RO5085156)
Cod CPV
33711900-6 · Sapun (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
16,46 RON
Valoare atribuită
16,46 RON
Data publicării
25.07.2018 18:09
Termen limită
30.07.2018 17:00
Data finalizării
25.07.2018 22:32

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16,46 RON

din 16,46 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.