Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Role hartie autocopiativa
- Număr anunț
- DA20911944
- Autoritate contractantă
- ECONOMAT SECTOR 5 S.R.L. (CUI 14330840)
- Furnizor / câștigător
- RAMIDA DIGITAL PRINT SRL (CUI RO25702396)
- Cod CPV
- 30199120-7 · Hartie autocopianta (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.670 RON
- Valoare atribuită
- 8.670 RON
- Data publicării
- 25.07.2018 18:03
- Termen limită
- 30.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 25.07.2018 18:08
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
8.670 RON
din 8.670 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro