Ofertă acceptată Cumpărare directă

PERFORATOR NOVUS MASTER 25 COLI NEGRU

Număr anunț
DA20911540
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL MOISE NICOARA ARAD (CUI 3520032)
Furnizor / câștigător
BN BUSINESS (CUI RO10933694)
Cod CPV
30197330-8 · Perforatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
94,80 RON
Valoare atribuită
94,80 RON
Data publicării
25.07.2018 16:01
Termen limită
30.07.2018 17:00
Data finalizării
25.07.2018 16:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

94,80 RON

din 94,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.