Ofertă acceptată Cumpărare directă

Medalia E702

Număr anunț
DA21103635
Autoritate contractantă
CLUBUL SPORTIV MUNICIPAL ORADEA (CUI 15569544)
Furnizor / câștigător
PROSPORT SRL (CUI RO5277275)
Cod CPV
18512200-3 · Medalii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.119,30 RON
Valoare atribuită
1.119,30 RON
Data publicării
30.08.2018 13:31
Termen limită
04.09.2018 17:00
Data finalizării
30.08.2018 13:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.119,30 RON

din 1.119,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.