Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Whiteboard-uri magnetice 120X240 cm si Stand mobil pentru whiteboard
- Număr anunț
- DA21111153
- Autoritate contractantă
- LICEUL "AUREL RAINU"FIENI (CUI 4280370)
- Furnizor / câștigător
- OFFICE MAX SRL (CUI RO10839469)
- Cod CPV
- 30192170-3 · Panouri de afisare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 889 RON
- Valoare atribuită
- 889 RON
- Data publicării
- 31.08.2018 12:18
- Termen limită
- 05.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 31.08.2018 15:44
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
889 RON
din 889 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro