Ofertă acceptată
Cumpărare directă
BROTHER TN-326BK Toner original negru pentru Brother HL-L8250CDN,HL-L8350CDW, MFC L8650CDW,4.000 pag
- Număr anunț
- DA21109833
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02464 BUCURESTI (CUI 4364675)
- Furnizor / câștigător
- OFFICE MAX SRL (CUI RO10839469)
- Cod CPV
- 30199000-0 · Articole de papetarie si alte articole din hartie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.331,22 RON
- Valoare atribuită
- 1.331,22 RON
- Data publicării
- 31.08.2018 11:06
- Termen limită
- 05.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 31.08.2018 11:20
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.331,22 RON
din 1.331,22 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro