Ofertă acceptată
Cumpărare directă
MATERIALE EDUCATIE
- Număr anunț
- DA21104835
- Autoritate contractantă
- Penitenciarul Aiud (CUI 24920627)
- Furnizor / câștigător
- CORA TRADE CENTER SRL (CUI RO18182100)
- Cod CPV
- 30192800-9 · Etichete autocolante (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 317,53 RON
- Valoare atribuită
- 317,53 RON
- Data publicării
- 30.08.2018 14:29
- Termen limită
- 04.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 30.08.2018 14:58
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
317,53 RON
din 317,53 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro