Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Tau 2000 Automatic-17L
- Număr anunț
- DA21104322
- Autoritate contractantă
- LICEUL REFORMAT (CUI 17286811)
- Furnizor / câștigător
- DENTEX TRADING SRL (CUI RO16293888)
- Cod CPV
- 33191000-5 · Aparate de sterilizare, de dezinfectare si de igienizare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.168,07 RON
- Valoare atribuită
- 1.168,07 RON
- Data publicării
- 30.08.2018 14:04
- Termen limită
- 04.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 31.08.2018 08:55
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.168,07 RON
din 1.168,07 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro