Ofertă acceptată Cumpărare directă

Masuta metalica cu 3 etajere si 2 prize colorata

Număr anunț
DA21104218
Autoritate contractantă
LICEUL REFORMAT (CUI 17286811)
Furnizor / câștigător
DENTEX TRADING SRL (CUI RO16293888)
Cod CPV
33192400-6 · Statii de lucru pentru stomatologie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
714,29 RON
Valoare atribuită
714,29 RON
Data publicării
30.08.2018 13:59
Termen limită
04.09.2018 17:00
Data finalizării
31.08.2018 08:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

714,29 RON

din 714,29 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.