Ofertă acceptată Cumpărare directă

Dulap metalic pe rotile cu 4 sertare(culoare alb). Doua dintre sertare sunt compartimentate cu 2, re

Număr anunț
DA21104129
Autoritate contractantă
LICEUL REFORMAT (CUI 17286811)
Furnizor / câștigător
DENTEX TRADING SRL (CUI RO16293888)
Cod CPV
33192000-2 · Mobilier medical (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.386,55 RON
Valoare atribuită
1.386,55 RON
Data publicării
30.08.2018 13:54
Termen limită
04.09.2018 17:00
Data finalizării
31.08.2018 08:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.386,55 RON

din 1.386,55 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.