Ofertă acceptată
Cumpărare directă
REGISTRU INTRARE -IESIRE-5 ,XEROX A4-10 ,XEROX A3-1 , HARTIE SCRIS-1
- Număr anunț
- DA21100179
- Autoritate contractantă
- COMUNA MEREI (CUI 3662541)
- Furnizor / câștigător
- CRIS CONSTANT SRL (CUI 15973746)
- Cod CPV
- 30192000-1 · Accesorii de birou (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 191,11 RON
- Valoare atribuită
- 191,11 RON
- Data publicării
- 30.08.2018 10:42
- Termen limită
- 04.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 31.08.2018 14:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
191,11 RON
din 191,11 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro