Ofertă acceptată
Cumpărare directă
FERODOU FRANA FATA SAVIEM
- Număr anunț
- DA20909368
- Autoritate contractantă
- Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta "Dealul Spirii" Bucuresti - Ilfov (CUI 33949746)
- Furnizor / câștigător
- DUEXIM SRL (CUI RO151836)
- Cod CPV
- 34322000-0 · Frane si piese pentru frane (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 173,10 RON
- Valoare atribuită
- 173,10 RON
- Data publicării
- 25.07.2018 13:50
- Termen limită
- 30.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 25.07.2018 14:46
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
173,10 RON
din 173,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro