Ofertă acceptată Cumpărare directă

RESURSELE UMANE IN INVATAMANTUL PREUNIVERSITAR - Pachet de baza

Număr anunț
DA20909785
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA CHELINTA (CUI 29151125)
Furnizor / câștigător
LBW - EDITURI SPECIALIZATE SRL (CUI 30792727)
Cod CPV
22100000-1 · Carti, brosuri si pliante tiparite (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
190,48 RON
Valoare atribuită
190,48 RON
Data publicării
25.07.2018 14:12
Termen limită
30.07.2018 17:00
Data finalizării
25.07.2018 15:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

190,48 RON

din 190,48 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.