Ofertă acceptată Cumpărare directă

PT+DE+CS si ASISTENTA"Inlat. situatii de risc prin consolidare Terasaement Str. Rascoalei 1907... "

Număr anunț
DA21105411
Autoritate contractantă
ORASUL CERNAVODA (CUI 4304568)
Furnizor / câștigător
DESIGN CONSTRUCT & CONSULTING SRL (CUI 22739617)
Cod CPV
71322000-1 · Servicii de proiectare tehnica pentru constructia de lucrari publice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
35.000 RON
Valoare atribuită
35.000 RON
Data publicării
30.08.2018 15:01
Termen limită
04.09.2018 17:00
Data finalizării
31.08.2018 09:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

35.000 RON

din 35.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.