Atribuită Cumpărare directă

Dirigentie santier

Număr anunț
DA35226918
Autoritate contractantă
COMUNA GROPENI (CUI 4874755)
Furnizor / câștigător
BANICA IONEL PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ (CUI 20466073)
Cod CPV
71520000-9 · Servicii de supraveghere a lucrarilor (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
14.000 RON
Data publicării
11.03.2024 13:46
Data finalizării
12.03.2024 15:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.000 RON