Ofertă acceptată
Cumpărare directă
HYDROCORTISONUM / Hidrocortizon Zentiva 19,6 mg / 5 ml x 5 fiole x 1 ml sol. inj. + 5 fiole x 4 ml s
- Număr anunț
- DA21086607
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL DE AMBULANTA JUDETEAN BRASOV (CUI 7661840)
- Furnizor / câștigător
- FILDAS TRADING SRL (CUI RO4851409)
- Cod CPV
- 33642200-4 · Corticosteroizi pentru uz sistemic (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.846,80 RON
- Valoare atribuită
- 1.846,80 RON
- Data publicării
- 28.08.2018 14:39
- Termen limită
- 04.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 31.08.2018 08:54
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.846,80 RON
din 1.846,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro