Număr anunț
DA21109555
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR 1 STRAOANE (CUI 28097885)
Furnizor / câștigător
ATEC SRL (CUI RO10310742)
Cod CPV
22400000-4 · Timbre, carnete de cecuri, bancnote, actiuni, materiale publicitare, cataloage si manuale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
306,25 RON
Valoare atribuită
306,25 RON
Data publicării
31.08.2018 10:50
Termen limită
05.09.2018 17:00
Data finalizării
31.08.2018 11:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

306,25 RON

din 306,25 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.