Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ANIOSGEL 85 NPC -(echivalent MANUGEL) DEZINFECTANT PENTRU DEZINFECTIA MAINILOR PRIN FRECARE
- Număr anunț
- DA21107583
- Autoritate contractantă
- Spital Orasenesc Gura Humorului (CUI 5347770)
- Furnizor / câștigător
- UNIMEDIK IMPEX SRL (CUI RO30410916)
- Cod CPV
- 24455000-8 · Dezinfectanti (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 405 RON
- Valoare atribuită
- 405 RON
- Data publicării
- 31.08.2018 09:03
- Termen limită
- 05.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 31.08.2018 09:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
405 RON
din 405 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro