Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitionare produse de curatenie

Număr anunț
DA21106520
Autoritate contractantă
Orasul Curtici (CUI 3519402)
Furnizor / câștigător
BN BUSINESS (CUI RO10933694)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
287,15 RON
Valoare atribuită
287,15 RON
Data publicării
30.08.2018 16:35
Termen limită
04.09.2018 17:00
Data finalizării
31.08.2018 08:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

287,15 RON

din 287,15 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.