Atribuită Cumpărare directă

Elaborare DALI si studii de teren - canal proiect AFM

Număr anunț
DA35213962
Autoritate contractantă
COMUNA VILCELE (CUI 4655895)
Furnizor / câștigător
ACM PROIECT SRL (CUI 35875858)
Cod CPV
79314000-8 · Studiu de fezabilitate (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
112.045 RON
Data publicării
08.03.2024 13:47
Data finalizării
12.03.2024 15:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

112.045 RON