Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Coada mop sau matura PVC
- Număr anunț
- DA20911963
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA GRIGORE HAGIU (CUI 13629887)
- Furnizor / câștigător
- OCTAMAR SRL (CUI RO5085156)
- Cod CPV
- 39224000-8 · Maturi, perii si alte articole de diverse tipuri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12,60 RON
- Valoare atribuită
- 12,60 RON
- Data publicării
- 25.07.2018 18:17
- Termen limită
- 30.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 25.07.2018 22:32
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
12,60 RON
din 12,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro