Ofertă acceptată Cumpărare directă

Galeata cu storcator

Număr anunț
DA20911957
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA GRIGORE HAGIU (CUI 13629887)
Furnizor / câștigător
OCTAMAR SRL (CUI RO5085156)
Cod CPV
39224330-0 · Galeti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15,96 RON
Valoare atribuită
15,96 RON
Data publicării
25.07.2018 18:13
Termen limită
30.07.2018 17:00
Data finalizării
25.07.2018 22:32

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15,96 RON

din 15,96 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.