Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Dispenser prosop hartie Z-Fold Yes
- Număr anunț
- DA21083877
- Autoritate contractantă
- Spitalul Judetan de Urgenta "Mavromati" Botosani (CUI 4557951)
- Furnizor / câștigător
- ASOCIATIA TRANSILVANIA HELP PENTRU INTEGRAREA PERSOANELOR CU DIZABILITATI (CUI RO30913691)
- Cod CPV
- 39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 167,12 RON
- Valoare finală
- 167,12 RON
- Data publicării
- 28.08.2018 12:26
- Data finalizării
- 31.08.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.