Acasă · Licitații
· Produse agricole, de ferma, de pescuit, de silvicultura si produse conexe (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PRODUSE ALIMENTARE DIVERSE
- Număr anunț
- DA21111866
- Autoritate contractantă
- UNITATE DE ASISTENTA MEDICO SOCIALA (CUI 15915702)
- Furnizor / câștigător
- KARMTERE SRL (CUI RO29598035)
- Cod CPV
- 03000000-1 · Produse agricole, de ferma, de pescuit, de silvicultura si produse conexe (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 728,91 RON
- Valoare atribuită
- 728,91 RON
- Data publicării
- 31.08.2018 12:54
- Termen limită
- 05.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 31.08.2018 14:43
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
728,91 RON
din 728,91 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro