Ofertă acceptată Cumpărare directă

Praf de curatat cu inalbitor Sano X Lemon 600g

Număr anunț
DA21110925
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "FEDERICO GARCIA LORCA (CUI 32580305)
Furnizor / câștigător
ULTRA FRESH IMPEX SRL (CUI RO29580330)
Cod CPV
39813000-4 · Paste si prafuri abrazive de curatat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
238,50 RON
Valoare atribuită
238,50 RON
Data publicării
31.08.2018 12:04
Termen limită
05.09.2018 17:00
Data finalizării
31.08.2018 13:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

238,50 RON

din 238,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.