Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 33,6% sub estimat

LUCRARI DE IGIENIZARE SI REPARATII

Număr anunț
DA21110791
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA DR.IOAN MIHALYI DE APSA (CUI 27030542)
Furnizor / câștigător
NAVICOM SRL (CUI 11836266)
Cod CPV
45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
20.000 RON
Valoare atribuită
13.277 RON 33,6% sub estimat
Data publicării
31.08.2018 11:56
Termen limită
05.09.2018 17:00
Data finalizării
31.08.2018 13:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.277 RON

din 20.000 RON estimat 33,6%

Adjudecat la 66,4% din estimat · economie 6.723 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.