Acasă · Licitații
· Piese de rezerva pentru vehiculele destinate transportului de marfuri, camionete si automobile (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SET PIVOT PENTRU O ROATA STEYER
- Număr anunț
- DA21108412
- Autoritate contractantă
- Serv.Public Directia Întretinerea, Repararea Patrimoniului Consiliului Local, Serv. Iluminat Public, Dezapezire Resita (CUI 15082947)
- Furnizor / câștigător
- BIT SEVEN AUTO SRL (CUI RO34655684)
- Cod CPV
- 34330000-9 · Piese de rezerva pentru vehiculele destinate transportului de marfuri, camionete si automobile (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 281,51 RON
- Valoare atribuită
- 281,51 RON
- Data publicării
- 31.08.2018 09:54
- Termen limită
- 05.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 31.08.2018 09:55
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
281,51 RON
din 281,51 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro