Ofertă acceptată Cumpărare directă

CAMERA WEB USB FULLHD

Număr anunț
DA21108039
Autoritate contractantă
LICEUL CU PROGRAM SPORTIV FOCSANI (CUI 4350416)
Furnizor / câștigător
DATAPHONEDIVISION SRL (CUI RO25661164)
Cod CPV
32223000-2 · Aparate de transmisie video (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.226,90 RON
Valoare atribuită
1.226,90 RON
Data publicării
31.08.2018 09:32
Termen limită
05.09.2018 17:00
Data finalizării
31.08.2018 09:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.226,90 RON

din 1.226,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.