Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Schimbare de imagini tip pentru echipamentul ASTROPHYSICS, model XIS - 100X
- Număr anunț
- DA21105868
- Autoritate contractantă
- REGIA AUTONOMA AEROPORTUL INTERNATIONAL CRAIOVA (CUI RO10300854)
- Furnizor / câștigător
- MIRA TELECOM S.A. (CUI RO11123297)
- Cod CPV
- 50413000-3 · Servicii de reparare si de intretinere a aparatelor de control (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.180 RON
- Valoare atribuită
- 3.180 RON
- Data publicării
- 30.08.2018 15:32
- Termen limită
- 04.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 31.08.2018 09:42
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.180 RON
din 3.180 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro