Ofertă acceptată Cumpărare directă

Contract mentenanta soft FocusPrint (01.09.2018 - 01.09.2019)

Număr anunț
DA21104698
Autoritate contractantă
LICEUL"ALEXANDRU CEL BUN" BOTOSANI (CUI 3860271)
Furnizor / câștigător
ENTERPRISE TECHNOLOGIES SRL (CUI RO16507248)
Cod CPV
48300000-1 · Pachete software pentru creare de documente, pentru desen, imagistica, planificare si productivitate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
552 RON
Valoare atribuită
552 RON
Data publicării
30.08.2018 14:23
Termen limită
04.09.2018 17:00
Data finalizării
30.08.2018 14:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

552 RON

din 552 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.