Ofertă acceptată Cumpărare directă

Mixer Midas M32R plus cutie si cabluri multicore 30ml

Număr anunț
DA21104272
Autoritate contractantă
DIRECTIA MUNICIPALA PENTRU CULTURA, SPORT, TURISM SI TINERET (CUI 18263735)
Furnizor / câștigător
DOCOM ELECTRONIC SRL (CUI 15649651)
Cod CPV
32330000-5 · Aparate audio si video de inregistrare si redare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14.222 RON
Valoare atribuită
14.222 RON
Data publicării
30.08.2018 14:01
Termen limită
04.09.2018 17:00
Data finalizării
30.08.2018 15:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.222 RON

din 14.222 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.