Acasă · Licitații
· Echipament informatic si accesorii de birou, cu exceptia mobilierului si a pachetelor software (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Multifunctional Xerox WorkCentre 3225, Fax, A4, 28 ppm, Duplex imprimare, Retea, Wireless, ADF, Cabl
- Număr anunț
- DA21103679
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA DE SANATATE PUBLICA VALCEA (CUI 11286391)
- Furnizor / câștigător
- EVOLUTION PREST SYSTEMS SRL (CUI RO17563840)
- Cod CPV
- 30000000-9 · Echipament informatic si accesorii de birou, cu exceptia mobilierului si a pachetelor software (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 671,43 RON
- Valoare atribuită
- 671,43 RON
- Data publicării
- 30.08.2018 13:33
- Termen limită
- 05.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 31.08.2018 10:26
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
671,43 RON
din 671,43 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro