Acasă · Licitații
· Echipament informatic si accesorii de birou, cu exceptia mobilierului si a pachetelor software (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Memorie Flash 32 Gb USB 3.0 Kingston DataTraveler 100 G3 (100MB/s read / 10MB/s write)
- Număr anunț
- DA21103301
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA "ADMINISTRATIA PORTURILOR MARITIME" SA CONSTANTA (CUI 11062831)
- Furnizor / câștigător
- UVEX STAR SRL (CUI RO6512999)
- Cod CPV
- 30000000-9 · Echipament informatic si accesorii de birou, cu exceptia mobilierului si a pachetelor software (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 136,80 RON
- Valoare atribuită
- 136,80 RON
- Data publicării
- 30.08.2018 13:13
- Termen limită
- 04.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 31.08.2018 09:15
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
136,80 RON
din 136,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro