Ofertă acceptată Cumpărare directă

PARCHET LAMINAT MONTANA

Număr anunț
DA20917466
Autoritate contractantă
Liceul Teoretic Bogdan Voda Viseu de Sus (CUI 3627943)
Furnizor / câștigător
LAZ & STEF SRL (CUI RO17225229)
Cod CPV
44112240-2 · Parchet (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
16.925,20 RON
Valoare atribuită
16.925,20 RON
Data publicării
26.07.2018 13:01
Termen limită
31.07.2018 17:00
Data finalizării
26.07.2018 13:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.925,20 RON

din 16.925,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.