Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cos pentru gunoi cu rigle din lemn

Număr anunț
DA20915857
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA GEORGE TOFAN BILCA (CUI 16292084)
Furnizor / câștigător
FASHION PHONES SRL (CUI 35824781)
Cod CPV
39224340-3 · Pubele (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.600 RON
Valoare atribuită
1.800 RON
Data publicării
26.07.2018 11:35
Termen limită
31.07.2018 17:00
Data finalizării
26.07.2018 11:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.800 RON

din 1.600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.