Ofertă acceptată Cumpărare directă

Banda adeziva hartie 50 mm x 50 m

Număr anunț
DA20914387
Autoritate contractantă
APA CANAL S.A. (CUI RO16914128)
Furnizor / câștigător
ROVAL PRINT SRL (CUI RO14476846)
Cod CPV
44424200-0 · Banda adeziva (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
176,40 RON
Valoare atribuită
176,40 RON
Data publicării
26.07.2018 10:27
Termen limită
31.07.2018 17:00
Data finalizării
26.07.2018 10:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

176,40 RON

din 176,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.