Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Glicerina anhidra, p.a.
- Număr anunț
- DA20914111
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii - U.M 02175 Constanta (CUI 4301383)
- Furnizor / câștigător
- TUNIC PROD SRL (CUI RO3573061)
- Cod CPV
- 24000000-4 · Produse chimice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 89,70 RON
- Valoare atribuită
- 89,70 RON
- Data publicării
- 26.07.2018 10:14
- Termen limită
- 31.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 26.07.2018 15:21
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
89,70 RON
din 89,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro