Ofertă acceptată Cumpărare directă

alimente

Număr anunț
DA20913427
Autoritate contractantă
R 4278060 ȘCOALA NAȚIONALĂ DE POLIȚIE PENITENCIARĂ ”CONSTANTIN BRÂNCOVEANU” Târgu Ocna
Furnizor / câștigător
ZANFIR SNC (CUI RO1445759)
Cod CPV
03221240-0 · Tomate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
481,60 RON
Valoare atribuită
481,60 RON
Data publicării
26.07.2018 09:36
Termen limită
31.07.2018 17:00
Data finalizării
26.07.2018 14:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

481,60 RON

din 481,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.