Ofertă acceptată Cumpărare directă

5434 1000-CRIC MOTOR 1000KG /[1]

Număr anunț
DA20912509
Autoritate contractantă
COMPANIA DE UTILITATI PUBLICE DUNAREA BRAILA (CUI RO7179966)
Furnizor / câștigător
FOERCH SRL (CUI RO22816329)
Cod CPV
42413400-8 · Cricuri mecanice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.392 RON
Valoare atribuită
4.392 RON
Data publicării
26.07.2018 08:40
Termen limită
31.07.2018 17:00
Data finalizării
26.07.2018 15:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.392 RON

din 4.392 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.