Ofertă acceptată Cumpărare directă

FORTRANS 64G (PEG 4000)

Număr anunț
DA21098255
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC "AVRAM IANCU" ORADEA (CUI 4784130)
Furnizor / câștigător
FELSIN FARM SRL (CUI RO3024756)
Cod CPV
33613000-0 · Laxative (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
430,50 RON
Valoare atribuită
430,50 RON
Data publicării
30.08.2018 09:00
Termen limită
04.09.2018 17:00
Data finalizării
31.08.2018 08:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

430,50 RON

din 430,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.