Ofertă acceptată Cumpărare directă

ADESILEX G 19 (ADEZIV PVC EXT.) 10 KG

Număr anunț
DA20910246
Autoritate contractantă
Liceul Teologic Baptist “Alexa Popovici” Arad (CUI 28974646)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
24911200-5 · Adezivi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
250,42 RON
Valoare atribuită
250,42 RON
Data publicării
25.07.2018 14:36
Termen limită
30.07.2018 17:00
Data finalizării
25.07.2018 14:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

250,42 RON

din 250,42 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.