Ofertă acceptată Cumpărare directă

DIFERITE PRODUSE DE CURATENIE

Număr anunț
DA20898948
Autoritate contractantă
Scoala cu clasele I-VIII Dragotesti (CUI 15123982)
Furnizor / câștigător
M & M FRIMAR SRL (CUI RO15290794)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.621,75 RON
Valoare atribuită
1.621,75 RON
Data publicării
24.07.2018 12:21
Termen limită
30.07.2018 17:00
Data finalizării
26.07.2018 08:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.621,75 RON

din 1.621,75 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.