Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Reabilitare, refunctionalizare Bibl Mun. Săcele si Reabilitare,refunctionalizare Clubul elevilor
- Număr anunț
- DA20898227
- Autoritate contractantă
- Municipiul Sacele (CUI 4317649)
- Furnizor / câștigător
- TUMAX SRL (CUI RO1111180)
- Cod CPV
- 71241000-9 · Studii de fezabilitate, servicii de consultanta, analize (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 85.444,59 RON
- Valoare atribuită
- 85.444,59 RON
- Data publicării
- 24.07.2018 11:45
- Termen limită
- 29.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 26.07.2018 09:16
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
85.444,59 RON
din 85.444,59 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro