Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Pompa zugrav 18 L + accesorii
- Număr anunț
- DA20856420
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA ROMAN IALOMITEANUL (CUI 33561018)
- Furnizor / câștigător
- SC Cimpan CV IMPEX SRL (CUI RO12529456)
- Cod CPV
- 44812400-9 · Articole pentru zugravi si decoratori (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 396,82 RON
- Valoare finală
- 396,82 RON
- Data publicării
- 17.07.2018 12:06
- Data finalizării
- 26.07.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.