Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Cartuse de toner si HDD
- Număr anunț
- DA21106722
- Autoritate contractantă
- Scoala Gimnaziala nr. 3 Suceava (CUI 4243916)
- Furnizor / câștigător
- UNIC ACCENT S.R.L. (CUI 30334371)
- Cod CPV
- 30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.781,60 RON
- Valoare atribuită
- 1.781,60 RON
- Data publicării
- 30.08.2018 17:41
- Termen limită
- 04.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 30.08.2018 17:42
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.781,60 RON
din 1.781,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro