Ofertă acceptată Cumpărare directă

Echipamente informatice conform descriere

Număr anunț
DA20916155
Autoritate contractantă
Asociatia Grupul de Actiune Locala Calugara (CUI 36846311)
Furnizor / câștigător
CS - GEMINI INFOGHID SRL (CUI RO16913777)
Cod CPV
30000000-9 · Echipament informatic si accesorii de birou, cu exceptia mobilierului si a pachetelor software (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.007 RON
Valoare atribuită
7.007 RON
Data publicării
26.07.2018 11:51
Termen limită
31.07.2018 17:00
Data finalizării
26.07.2018 14:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.007 RON

din 7.007 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.