Ofertă acceptată
Cumpărare directă
FURNIZARE CEAI LA PLIC DIVERSE PLANTE
- Număr anunț
- DA20914156
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Mehedinti (CUI 10099816)
- Furnizor / câștigător
- BONUS SRL (CUI RO2291291)
- Cod CPV
- 15863000-5 · Ceai (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 559 RON
- Valoare atribuită
- 559 RON
- Data publicării
- 26.07.2018 10:16
- Termen limită
- 31.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 26.07.2018 14:46
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
559 RON
din 559 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro