Ofertă acceptată Cumpărare directă

Produse de curatat

Număr anunț
DA20912262
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA ION ARTENE GAGESTI (CUI 28775716)
Furnizor / câștigător
INFO TRUST SRL (CUI RO16370727)
Cod CPV
39830000-9 · Produse de curatat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.455,78 RON
Valoare atribuită
1.455,78 RON
Data publicării
26.07.2018 08:10
Termen limită
31.07.2018 17:00
Data finalizării
26.07.2018 09:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.455,78 RON

din 1.455,78 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.