Ofertă refuzată
Cumpărare directă
LUCRARI DE REPARATII PRIMARIA COMUNEI STREMT INLOCUIRE SARPANTA SI INVELITOARE
- Număr anunț
- DA20906182
- Autoritate contractantă
- COMUNA STREMT (CUI 4562184)
- Furnizor / câștigător
- VLAD FOR WOOD SRL (CUI RO33207780)
- Cod CPV
- 45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 120.000 RON
- Valoare finală
- 120.000 RON
- Data publicării
- 25.07.2018 10:59
- Termen limită
- 31.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 26.07.2018 14:01
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.