Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Tehnica de calcul pentru proiectul 2C/27.01.2011conform anunt ADV1030865
- Număr anunț
- DA21104994
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA CRAIOVA (CUI 4553380)
- Furnizor / câștigător
- ROSERVOTECH SRL (CUI RO15857245)
- Cod CPV
- 30213100-6 · Computere portabile (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12.741,05 RON
- Valoare atribuită
- 12.741,05 RON
- Data publicării
- 30.08.2018 14:37
- Termen limită
- 04.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 31.08.2018 11:18
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
12.741,05 RON
din 12.741,05 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro